Nasz zespół

 
 

Michał Czajkowski

lekarz stomatolog

panorama.gabin.maly (10 of 11)

Absolwent Wojskowej Akademii Medycznej na Wydziale Stomatologii łódzkiej Akademii Medycznej.
Specjalizuje się w leczeniu endodontycznym i protetycznym (min. prace protetyczne na implantach).
Aby profesjonalnie pomagać Pacjentom, nieustająco podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w kursach, szkoleniach i konferencjach.
Dobro i zadowolenie Pacjenta stawia na pierwszym miejscu. Jego pasją są wędrówki szlakami górskimi, szczególnie w klimatach Bieszczad.

Ammar Abou Kassem

lekarz dentysta

amar (2 of 2)

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku, gdzie uzyskał tytuł lekarza dentysty na Wydziale Stomatologicznym. Jest uczestnikiem wielu szkoleń, kursów i konferencji związanych z leczeniem zachowawczym i endodoncją.
Cechuje się ogromną cierpliwością i spokojem, co w połączeniu z wiedzą, precyzją, doświadczeniem i specjalistycznym sprzętem, pozwala osiągnąć najlepsze rezultaty podczas leczenia. Również mali pacjenci obdarzają Pana Doktora zaufaniem i chętnie poddają się leczeniu. Pasjonuje się piłką nożną a w wolnych chwilach aktywnie wypoczywa podczas wypraw rowerowych.

Michał Dwojak

lekarz dentysta

filip_cv-2

Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego z nagrodą za wybitne osiągnięcia naukowe, aktualnie jest doktorantem międzynarodowego Studium Medycyny Molekularnej i członkiem Stowarzyszenia Mensa Polska. Zawodowo związany z ortodoncją. Swoje ortodontyczne umiejętności szlifuje na licznych kursach zagranicznych i krajowych. Zwolennik prowadzenia terapii ortodontycznych przy użyciu racjonalnych i rozsądnych rozwiązań w oparciu o spójny logicznie plan leczenia, a nie o sumę przypadków. Prywatnie miłośnik tenisa i pływania. 

Grzegorz Szuliński

lekarz medycyny estetycznej

Absolwent Wojskowej Akademii Medycznej na Wydziale Stomatologii łódzkiej Akademii Medycznej.
Specjalizuje się w zabiegach medycyny estetycznej, która jest wsparciem i uzupełnieniem stomatologii estetycznej.
Lubi planować ciekawe podróże w odległe zakątki świata, a w szczególności je realizować.

Bożena Wieczorkowska

higienistka stomatologiczna

filip_cv

Absolwentka medycznej szkoły policealnej, gdzie uzyskała tytuł asystentki, a następnie higienistki stomatologicznej. Nieustannie poszerza swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w licznych kurczach i szkoleniach. Z przychodnią DOMI-DENT związana jest od 2017r. Pełni funkcję zarówno asystentki stomatologicznej jak i higienistki.
Na co dzień jest energiczna, wesoła, bardzo otwarta i komunikatywna. Pacjenci uwielbiają jej optymizm połączony z pełnym profesjonalizmem. Jej główny atut to umiejętność pracy w zespole oraz chęć dzielenia się swoją wiedzą i zdobytym doświadczeniem zawodowym. Chętnie służy pomocą wszystkim pacjentom DOMI-DENT i wprowadza pozytywną atmosferę.

Izabela Browarska

lekarz stomatolog

Marzena Ziółkowska

lekarz stomatolog

Eliza Grzelak

chirurg stomatologiczny

Julita Cichowska

rejestratorka medyczna

Sylwia Chacińska

rejestratorka medyczna

panorama.gabin.maly (6 of 11)