Nasz zespół

 
 

Michał Czajkowski

lekarz stomatolog

panorama.gabin.maly (10 of 11)

Absolwent Wojskowej Akademii Medycznej na Wydziale Stomatologii łódzkiej Akademii Medycznej.
Specjalizuje się w leczeniu endodontycznym i protetycznym (min. prace protetyczne na implantach).
Aby profesjonalnie pomagać Pacjentom, nieustająco podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w kursach, szkoleniach i konferencjach.
Dobro i zadowolenie Pacjenta stawia na pierwszym miejscu. Jego pasją są wędrówki szlakami górskimi, szczególnie w klimatach Bieszczad.

Michał Dwojak

lekarz dentysta
ortodoncja

filip_cv-2

Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego z nagrodą za wybitne osiągnięcia naukowe, aktualnie jest doktorantem międzynarodowego Studium Medycyny Molekularnej i członkiem Stowarzyszenia Mensa Polska. Zawodowo związany z ortodoncją. Swoje ortodontyczne umiejętności szlifuje na licznych kursach zagranicznych i krajowych. Zwolennik prowadzenia terapii ortodontycznych przy użyciu racjonalnych i rozsądnych rozwiązań w oparciu o spójny logicznie plan leczenia, a nie o sumę przypadków. Prywatnie miłośnik tenisa i pływania. 

Izabela Browarska

lekarz stomatolog

Maria de la Cerda Obraniak

lekarz dentysta

Absolwentka Lubelskiego Uniwersytetu Medycznego na wydziale lekarsko - dentystycznym, w trakcie szkolenia specjalizacyjnego z zakresu protetyki stomatologicznej. Zajmuje się  leczeniem protetycznym, zachowawczym dorosłych i dzieci oraz stomatologią estetyczną.
Do swojej pracy podchodzi z wielką starannością i empatią. Uczestniczy w licznych szkoleniach i kursach, stale aktualizując zdobytą wiedzę.
Posługuje się biegle językiem angielskim i hiszpańskim. Uwielbia powieści kryminalne oraz spędzanie wolnego czasu w gronie przyjaciół.

Nina Kozieł

lekarz stomatolog

Endodoncja

Igor Honcharenko

lekarz stomatolog

Endodoncja

Bożena Wieczorkowska

higienistka stomatologiczna

filip_cv

Absolwentka medycznej szkoły policealnej, gdzie uzyskała tytuł asystentki, a następnie higienistki stomatologicznej. Nieustannie poszerza swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w licznych kurczach i szkoleniach. Z przychodnią DOMI-DENT związana jest od 2017r. Pełni funkcję zarówno asystentki stomatologicznej jak i higienistki.
Na co dzień jest energiczna, wesoła, bardzo otwarta i komunikatywna. Pacjenci uwielbiają jej optymizm połączony z pełnym profesjonalizmem. Jej główny atut to umiejętność pracy w zespole oraz chęć dzielenia się swoją wiedzą i zdobytym doświadczeniem zawodowym. Chętnie służy pomocą wszystkim pacjentom DOMI-DENT i wprowadza pozytywną atmosferę.

Iwona Piech

asystentka stomatologiczna

Beata Dobosz

rejestratorka medyczna

Sylwia Kurek

rejestratorka medyczna